9. ledna 2020

Oznamujeme, že máte možnost přihlásit se do soutěže na udělení stipendia k účasti na 6. mezinárodní letní škole gruzínských studií Georgian Manuscript, kterou organizuje Národní centrum písemnictví (The Korneli Kekelidze Georgian National Centre of Manuscripts).

Letní škola se uskuteční v termínu od 15. do 24. července 2020 v Tbilisi a je určena zahraničním zájemcům z řád výzkumných pracovníků a doktorských/magisterských studentů, kteří se zajímají o historii a kulturu Gruzie, zejména o dědictví gruzínského písemnictví, či středověkou historii obecně.

Výuka probíhá v angličtině. Veškeré pobytové náklady v rámci Gruzie (ubytování, stravování, exkurze tvořící součást programu) hradí gruzínská strana. Cestovní náklady do a z Gruzie si hradí každý účastník sám.

Bližší informace včetně formuláře přihlášky jsou zveřejněné na webových stránkách Akademické informační agentury.

Zájemci o účast na letní škole zasílají vyplněnou přihlášku do Národního centra písemnictví na emailovou adresu: , a to nejpozději do 20. února 2020.