2. června 2020

Kde? Pernink (česko-německé pomezí), Krušné hory

Kdy? 31. 7. - 14. 8. 2020

GFPS pořádá od roku 2007 pravidelný letní česko-německý jazykový tandemový kurz, který se zaměřuje na přímý a intenzivní kontakt s rodilými mluvčími v přirozeném a přátelském prostředí. Kurz se odehrává v přírodním prostředí Krušných hor na chatě v Perninku v období letních prázdnin. Jeho náplní jsou dopolední vyučovací hodiny s rodilými lektorkami, odpolední tandemové projekty (v malých oboujazyčných skupinkách), ale i výlety do bližšího i vzdálenějšího okolí. Společné ubytování a trávení volného času pak nabízí ideální příležitost nejen k prohloubení daného jazyka a poznání kultury dané země, ale také k navázání přátelství.

Tandemový kurz je finančně většinově podporován Česko-německým fondem budoucnosti. V ceně nejsou zahrnuty náklady na dopravu, do Perninku lze však snadno dojet vlakem či autobusem. V ceně jsou zahrnuty:

• jazyková výuka vedená profesionálními lektory, učební materiály

• ubytování

• celodenní strava (některé z pokrmů připravujeme společně v chatě)

• dva celodenní výlety (jeden v ČR, jeden do Německa)

• volnočasové aktivity

• certifikát o účasti na kurzu

Více informací je k dispozici na této webové stránce.

Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2018