Studijní pobyty

Chci vyjet, kde mám začít?

Všechno, co potřebujete vědět, najdete na těchto webových stránkách. Pokud i po jejich nastudování tápete, nebo je vám sympatičtější osobní setkání, kontaktujte nás.


Podrobné informace k výběrovému řízení včertně termínu uzávěrky pro podání přihlášek najdete v sekci Jak výběrové řízení probíhá?.

Hlavní výběrové řízení je zpravidla na konci února a je určeno pro studijní pobyty na zimní semestr nebo na letní semestr následujícího akademického roku. V případě dostatku financí a volných míst může být vypsáno i doplňkové výběrové řízení, zpravidla v polovině září, pro výjezdy v letním semestru. Výběr univerzit již může být omezený, proto doporučujeme využívat zejména hlavního výběrového řízení.


Seznam partnerských univerzit, na které se můžete hlásit v rámci hlavního výběrového řízení, je k dispozici v sekci Partnerské univerzity.U každé univerzity naleznete také závěrečné zprávy studujících FHS, kteří na dané univerzitě v rámci programu Erasmus+ již studovali. Závěrečné zprávy všech českých studujících (tedy nejen FHS či UK), kteří se zúčastnili programu Erasmus, naleznete zde.


Kritéria podle kterých uchazeče vybíráme.


Často kladené dotazy najdete v sekci FAQ.
Poslední změna: 18. červenec 2022 15:50 
Sdílet na:  
Kontakt

Zahraniční oddělení

Fakulta humanitních studií

Univerzita Karlova

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


+420 224 271 431


FB: Zahraniční oddělení FHS UK