26. května 2021

Zúčastněte se třítýdenní letní česko-rakouské jazykové školy tzv. Sommerkolleg (11. – 31. července). Čeká vás každodenní komunikace s rakouskými studenty i rozmanitý doprovodný program. Dle epidemické situace kolegium proběhne buď prezenčně nebo online.

Podklady pro přihlášení:

• formulář žádosti o přijetí

• strukturovaný životopis v němčině

• zdůvodnění žádosti o účast v němčině

• přehled dosavadních klasifikovaných výsledků studia (výtisk z databáze) potvrzený studijním oddělením v češtině (nekopírujte prosím index)

• aktuální potvrzení o studiu potvrzené studijním oddělením

• doklad o úrovni znalosti němčiny (kopie mezinárodně uznávaného diplomu, příp. potvrzení z katedry jazyků o úrovni znalostí; studující germanistiky doklad o jazykových znalostech přikládat nemusí)

Úroveň němčiny na Sommerkolleg by měla být ideálně B2-C1. Účastníkům je v případě prezenční formy kolegia poskytnuto bezplatné ubytování, plná penze ve dnech výuky, účast na výuce a všech dalších nabízených programech, doprava během exkurzí a návštěvy kulturních památek obsažené v programu kolegia.

Uzávěrka přihlášek je 31. května 2021, podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách PF JU.