28. června 2021

GFPS pořádá od roku 2007 pravidelný letní česko-německý jazykový tandemový kurz, který se zaměřuje na přímý a intenzivní kontakt s rodilými mluvčími v přirozeném a přátelském prostředí. Kurz se uskuteční 7. - 21. srpna na chatě Ryba nacházející se v prostředí Krušných hor. Cena je 4800Kč.

Tandemová metoda spočívá v tom, že se kurzu každoročně účastní deset studentů z každé z obou participujících zemí a po dobu dvou týdnů společně zlepšují své jazykové dovednosti. Těžiště kurzu je tak především osvojování si cizího jazyka prostřednictvím vzájemného soužití.

Kurz je koncipován především pro vysokoškolské studenty, kteří mají středně pokročilé znalosti němčiny. Hlavním předpokladem účasti je ale chuť aktivní komunikace a zapojení se do intenzivní německo-české kulturní výměny se zábavným programem.

Podrobnější informace naleznete zde, přihlašovací formulář pak zde.

V případě jakýchkoli dotazu se neváhejte obrátit na organizační tým prostřednictvím emailu .