15. března 2022

FHS UK vyhlašuje výběrové řízení na stipendijní měsíční studijní pobyt na University of Bergen v Norsku v rámci fondů EHP. Mobilita je určena studentům bakalářského nebo navazujícího magisterského studijního programu.

Termín mobility: přelom června a července 2022 (letní škola) nebo srpen 2022 (individuální studium)

Náplň mobility: studium norštiny nebo práce na kvalifikační práci

Výše stipendia: 6 875 Kč na cestu a 30 000 Kč na pobyt v délce 1 měsíc

Abyste se mohli do výběrového řízení zapojit, je třeba splňovat tyto základní podmínky:

• Aktivní studium na FHS UK v bakalářském nebo navazujícím magisterském studijním programu

• Absolvent kurzů Norský svět I. a Norský svět II. (případně zápis kurzu v aktuálním LS 2022)

Přihláška k výběrovému řízení: motivační dopis

Uzávěrka přihlášek: podepsaný motivační dopis je třeba zaslat e-mailem na zahraniční oddělení FHS do 28. března 2022 do 12:00.

Počet míst: 2

Akademický kontakt: (vedoucí Katedry jazyků a literatury)

Více informací je k dispozici zde.