4EU+

Aliance 4EU+ je partnerství sedmi předních evropských univerzit: Heidelberg UniversitätSorbonne Université, Paris-Panthéon-Assas University, Uniwersytet Warszawski, Università degli Studi di MilanoKøbenhavns Universitet, Université de Genève a Univerzity Karlovy.

Posláním aliance je dosáhnout špičkové kvality v oblastech výzkumu, výuky, vzdělávání i podpůrné administrativy a vytvořit vhodnou platformu k zajištění volného pohybu studentů, akademických a administrativních pracovníků i myšlenek, a také pro sdílení infrastruktur.


Tématicky je spolupráce vymezena především čtyřmi multidisciplinárními oblastmi reflektujícími zásadní výzvy dnešního světa, tzv.Flagshipy.


Podrobné informace o alianci přehled všech možností 4EU+ pro akademiky a zaměstnance naleznete na webovém rozcestníku 4EU+ na UK a webových stránkách aliance Aliance 4EU+.


Možnosti financování aktivit:

4EU+ Akademické minigranty

4EU+ Shared CoursesFond na podporu virtuální mobility (POVIM)

Mimoprojektové mobility zaměstnanců a studentů

4EU+ Visiting Professorships 2024-2025

SEED4EU+

Vzdělávací projekty

O záměru realizace daných aktivit a podání žádosti je třeba informovat vedoucího vašeho pracoviště na FHS (některé žádosti vyžadují písemný souhlas vedoucího)případě pozvání hostů také garanta daného studijního programu, a zároveň .

Poslední změna: 21. květen 2024 10:15 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Zahraniční oddělení

Fakulta humanitních studií

Univerzita Karlova

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


+420 224 271 431


FB: Zahraniční oddělení FHS UK