4. dubna 2022

Odbor zahraničních vztahů RUK vyhlašuje výběrová řízení na studijní pobyty na vybraných univerzitách v Austrálii, Brazílii, Izraeli, Japonsku, Kanadě, Koreji, Mexiku, Srbsku, USA a na Novém Zélandě v akademickém roce 2022/2023.

Uzávěrka přihlášek: 30. 4. 2022

Podrobnější informace o vybraných partnerských univerzitách a požadované dokumenty k přihlášce naleznete zde.

ENG:

CU International Relations Office has announced a call for applications in the academic year 2022/2023 for study stays at available partner universities in Australia, Brazil, Israel, Japan, Canada, South Korea, Mexico, New Zealand, Serbia and USA.

Application deadline: 30. 4. 2022

Further information on partner universities and the admission procedure can be found here.

State

University of Oregon

University of Washington at Seattle

Germany and Switzerland

Podobně jako v uplynulých letech nabízí naše partnerské univerzity v Německu a Švýcarsku několik stipendijních pobytů v akademickém roce 2022/2023 pro studující a doktorandy v rámci meziuniverzitní spolupráce.

Uzávěrka přihlášek: 22. 4. 2022

Bližší informace o vybraných partnerských univerzitách a požadované dokumenty k přihlášce naleznete zde a také v sekci Německo a Švýcarsko.

ENG:

CU International Relations Office has announced a  call for applications in the academic year 2022/2023  for study stays with scholarship at available partner universities in Germany and Switzerland.

Application deadline: 22. 4. 2022

Germany

Goethe Universität Frankfurt am Main

Universität des Saarlandes